slider image
slider image

Apie mus

Apie SUSHI STOP japonų maisto virtuvę

"Sushi Stop" idėja užgimė vieną 2013 metų žiemos vakarą, kai su šeima skaniai kramsnojome vakarienę ir plepėjome apie viską ir apie nieką.
 
"Sushi Stop" yra šeimos įmonė. Šeimos, kurią jungia su meile gaminamo maisto tradicija ir smalsumas pasaulio virtuvėms.
 
 
Japonų virtuvė sužavėjo produktų šviežumu, žaliavų įvairove, patiekalų pateikimo estetika, ir galiausiai - tokios mitybos įtaka japonų tautos sveikai gyvensenai. Išragavę visas japonų virtuves Lietuvoje, pasiraitojome rankoves ir ėmėmės darbo.
 
Gyvendami Žvėryne, apklausinėjome visus draugus ir kaimynus, ko jiems trūksta gyvenant šiame nuostabiame Vilniaus kampelyje. Ištyrinėję visus "už" ir "prieš", toli neieškojome. Nutarėme, kad gera, autentiškų tradicijų japonų virtuvė yra tai, ko mums, Žvėryno gyventojams ir svečiams, šiandien reikia.
 
Pasidalinome darbais, surinkome entuziastų komandą, pasikvietėme puikų šios virtuvės meistrą ir mažais žingsneliais su dideliu nekantrumu ruošėmės "restoranėlio" atidarymui.
 
Ženklo "Sushi Stop" pavadinimas susidėliojo savaime, kadangi pirmasis restoranėlis buvo įsikūręs beveik troleibuso stotelėje.
 
Pagrindinė mūsų vertybė yra gaminti taip, kaip norėtum, kad tau pagamintų.
Mūsų sushi yra kiekvienam, vertinančiam gerą maistą, gerą nuotaiką ir gerą sveikatą.
 
Naudojame tik šviežiausius ir kokybiškiausius ingridientus: kamčiatkinio krabo kojų mėsą narpliojam kiekvieną rytą, dorojame lašišą, tuną, sviestažuvę. Ryžius, wasabi krienus ir kitus pagardus gauname tiesiai iš Japonijos.